Roost yrityksenä

Roostilla majoittuminen on helpompaa, turvallisempaa ja rikkaampaa kaikille ystävillemme. Teemme sen aidolla suomalaisella vieraanvaraisuudella luomalla lämpöä ympärillemme ja antamalla tekojemme puhua sanojamme enemmän.

Meidän kanssamme olet aina kotona. Emme vuokraa vain majoitusta, vaan teemme matkastasi unohtumattoman. Kaikki pohjoismaiset kotimme on tarkkaan seulottu ja valittu vastaamaan korkeita vaatimuksia.

 

Roostin Tiimi


Mari Tikkanen

CEO, perustaja

mari@roost.fi

 


Saila Hintikka

COO, Uusimaa ja Varsinais-Suomi

saila@roost.fi

Superemäntä Sofia Roost Host
Sofia Korhonen

Toimistoemäntä

sofia@roost.fi



Linda Eilola

Oulun seutu

linda@roost.fi

Minni Lindell

Pirkanmaa

minni@roost.fi

Liity tiimiin?

Haemme jatkuvasti uusia superemäntiä porukkamme. Laita meille mailia!



Ystävämme

Pindora Älylukko Roost Kontaktiton sisäänkirjautuminen Airbnb
Pindora

Älylukko- ja älykotiratkaisu

Describe the main features of your brand or products using a few lines of text along with images or icons.

Comforta Hotelliliinavaate Airbnb korkeatasoinen Roost
Comforta

Tekstiilipalvelut

Describe the main features of your brand or products using a few lines of text along with images or icons.

Wolt Roost Airbnb Ruokaa asunnolle
Wolt

Hyvää ruokaa

Describe the main features of your brand or products using a few lines of text along with images or icons.


Yango Roost kuljetupalvelut
Yango

Kuljetuspalvelut

Describe the main features of your brand or products using a few lines of text along with images or icons.

Treamer Roost lisätyövoimaa
Treamer

työlle tekijät

Describe the main features of your brand or products using a few lines of text along with images or icons.

R-kioski Avainpalvelu
R-kioski

Avainpalvelu 24h

Describe the main features of your brand or products using a few lines of text along with images or icons.

Roost Helsinki

Avaa kartta

Laivurinne 1
00120 Helsinki
+358 50 505 8023
helsinki@roost.fi

Roost Tampere

Avaa kartta

Aleksanterinkatu 30
33100 Tampere
+358 50 505 8023
tampere@roost.fi

Laskutustiedot

Avaa kartta

Verkkolaskuosoitteemme: 003728191654
Y-tunnuksemme: 2819165-4
Verkkolaskuoperaattorimme: OpusCapita Solutions Oy
Operaattorin välittäjäntunnus: E204503
Sähköpostilaskuosoite: AirHostFinland.FI.P.126120-5@docinbound.com

kiinnostuitko? kysy lisää!

Sulje

Popup

Use this popup to embed a mailing list sign up form. Alternatively use it as a simple call to action with a link to a product or a page.

Age verification

By clicking enter you are verifying that you are old enough to consume alcohol.

Etsi

Ostoskori

Ostoskorisi on tyhjä
Osta nyt